MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 5646679
nr 564 6679
Bokhylleskåp
30-tal, längd: 130, djup: 30, höjd: 94
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 2 februari 2009
kl 17:45:51
500 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr